Usługi

 Świadczymy usługi wynajmu busów, mikrobusów, van, midibus, autokar i autobus. Na wycieczki, wyjazdy  i przewozy okolicznościowe.

Firma nasza wynajmuje wszelkiego rodzaju pojazdy do przewozu osób. Jeśli do przewiezienia jest jedna osoba możemy komfortowo przewieźć ją osobowym samochodem. jeśli przewóz osób dla kilku osób od 1 do 6 zaproponujemy do transferu uniwersalnego Mercedesa Viano. W komfortowych warunkach na lotnisko grupa do 6 osób dotrze tym pojazdem przystosowanym fabrycznie do przewozu osób. Czas podroży umili zainstalowany odtwarzacz dvd. Jeśli grupa osób jest większa i liczy od 7 do 16 osób z przyjemnością przewieziemy te osoby komfortowym mikrobusem. Mercedes Sprinter to najpopularniejszy pojazd do przewozu osób. Samochód zbudowany na Mercedesie jest szybki, zwinny i ekonomiczny. Przewozimy osoby na krótkich dystansach i na długich. Czy to wynajem na wesele czy wycieczkę krajoznawczą, pielgrzymkę komfort osób, bezpieczeństwo i miła atmosfera w czasie podróży.

wynajem autobusów Kielce , czy to do Warszawy, Kraków Czy z wynajem autobus Kielce czy wynajem autobus Busko- Zdrój, wypożyczalnia busów Staszów
przewozy osobowe wykonujemy z pasją, tanie wycieczki autobusowe Kielce, Busko Zdrój, Staszów,
wynajem autokarów, autobusów , busów Staszów Kielce , Busko Zdrój, wynajem na wesele,
cennik wynajmu autobusów, autokarów
wycieczki szkolne, usługi transportowe, przewozy osobowe, przewóz osób, Kielce